TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty 11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Ptsi Mart 23, 2009 10:33 pm

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZDEN

"Sahamızda 3-3 biten Körfez Belediyespor maçında kaybettiğimiz puan için üzgünüm"

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Altunsoy

"Sahamızda 3-3 biten Körfez Belediyespor maçında kaybettiğimiz puan için üzgünüm. Evimizde oynadığımız iki maçta da puan bırakmamız sebebiyle çok avantaj yitirdik. Ancak Körfez maçında ki hakemin, verdiği ve vermediği kararlarla da maçın önüne geçtiği gözardı edilmemesi gereken bir gerçek. Deplasmanda yarın oynayacağımız Tarsus İdmanyurdu maçı bizim için çok önem arzediyor.
Tarsus İdmanyurdu maçı bizim final maçımız. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Kaybolan havamızı bu maçı kazanarak yakalamak istiyoruz. Maçtan alacağımız 3 puan bizi grupta iddialı duruma getirecek. Takımımda cezalı oyuncu yok. Galip gelmek için elimizden geleni yapacağız.''

Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin C.tesi Mart 28, 2009 3:57 pm

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZDEN

"Tarsus İdmanyurdu'nu deplasmanda yendiğimiz için mutluyuz"

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Namikhocaa

" Saha futbol oynamaya son derece uygundu. Futbolcularım bu sahada yeteneklerini gösterdi. Hakem bizim 4 penaltımızı vermedi. Son dakika golüyle galip geldik. Yükselme grubu sürprizlere açık bir grup. Her takım birbirini yenebilecek durumda. Hedeflediğimiz yere geleceğimize inanıyorum. Bizi destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. "

Admin
Admin
Admin

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin C.tesi Mart 28, 2009 4:00 pm

SPOR KAZANI'NDAN DESTEK

http://www.sporkazani.com sitesi'nin Tokatsporumuza verdiği desteğe teşekkür ediyoruz.

11.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Sporkazani

SPOR KAZANI (www.sporkazani.com) web sitesi'nin sahibi Sn.Ersin KESİK ve Spor Yazarı Sn.Hasan AKBAŞ'ın TOKATSPORUMUZU destek için gönderdiği 2 ayrı mektubu tüm Tokatspor camiamızla paylaşıyoruz.

SANA ŞAMPİYONLUK ÇOK YAKIŞACAK
Hayatımın bir yarısını seve seve feda edeceğim; güzel Tokat şehrinin
Lig A ya çıkacak olması, benim için mutluluğa eş değer sevinç oldu şu
zor zamanlarımda. Bir Antakya'lı olarak, gurbette tanıdığım Tokat
insanını kendi akrabam, can yoldaşım saydım. Güzel insanların güzel
diyarı, biricik Tokatspor'umuzun hak ettği yere layıkı ile geleceğine
inancım tamdır. Her şeyden önce bir sporsever ve de naçizhane bir spor
sitesi işleticisi olarak desteğimizi ben ve ekibim siz değerli
hemşehrilerime; bir yıldır hizmet veren ve tarafsız yayıncılığı
kendisine şiar edinen www.sporkazani.com dan, sizinde has toprağınız
olan değerli yazarımız, Sn; Hasan AKBAŞ'la beraber sürdüreceğimi
bilmenizi isterim. Lig A şampiyonluk maçında şimdiden kendimi sizlerle
kolkola girerek o günkü bayramı kutlamaya geliyorum Hasan Ağabeyimle..

Yolun açık olsun mert insanlar diyarı...
Senin yerin TÜRKCELL SÜPER LİG olsun...
Sevgi ve saygılarımla...

Ersin KESİK
ersinkesik@sporkazani.com

Sayın Başkanım; İstanbul'dan hasret dolu selamlar. Bir Niksar'lı hemşehriniz olarak, Tokat'ımızı artık Lig A ve belli bir kurumsal program sonunda, TSL de görmek istiyorum. Bütün Tokatspor camiasına birlik ve beraberlik öneriyorum. Her ne olursa olsun, bu takıma sahip çıkıp, küsme -darılma gibi aksiyonların yaşanmayacağı bir ortmın bizi daha yukarı seviyelere çıkaracağına inanıyorum. Bir yılı aşkın süredir, tarafsız yayın ilkesini güden, www.sporkazani.com sitesinde biz Tokatspor haberlerini tüm İstanbul'lu sporseverler ve dolayısı ile İstabul'da ki Tokat'lı hemşehrilerime duyurmaktayız. Sitemizle beraber her türlü desteğe hazırız. www.sporkazani.com bütün Tokat'ın emrindedir
Hasan AKBAŞ
hasanakbas@sporkazani.com

Bizde Tokatspor camiası olarak kendilerine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Tokatspor Kulübü Adına
Tokatspor Kulüp Başkanı
A. Sami ÜLKÜ

Admin
Admin
Admin

- Similar topics