TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty 2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Şub. 26, 2010 2:40 pm

"Tokatspor'da futbolculara 3 gün izin.."

TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Tokatspor'da futbolculara 3 gün izin verildi.

2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Tokatspor_logo

Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'nda dün Eskişehirspor'u deplasmanda 2-1 mağlup eden Tokatspor'da futbolcular, maçın ardından teknik heyetin verdiği 3 günlük izin sonrası, 30 Ocak Cumartesi günü Tokat'taki Uzunburun Adnan Çiçek Tesislerinde toplanarak antrenmanlara başlayacak.
Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty Geri: 2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Şub. 26, 2010 2:42 pm

"Ali Kuleli Tokatspor'da"

TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Tokatspor, BUGSAŞ Spor'dan Ali Kuleli ile sözleşme imzaladı.

Tokatspor Futbol Şube Sorumlusu Gökhan Köse, Uzunburun Adnan Çiçek tesislerinde düzenlenen imza töreninde, Ali Kuleli ile sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzaladıklarını söyledi. Transferde opsiyon hakkının Tokatspor'da olduğunu belirten Köse, ''Bu transferde emeği geçen Tokat Milletvekilimiz Hüseyin Gülsün'e teşekkür ediyorum'' dedi.

Ali Kuleli ise Tokatspor'a gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, ''İnşallah Bank Asya 1. Lig'e çıkarız'' diye konuştu. Kuleli, daha sonra Tokatspor bayrağı önünde gazetecilere poz verdi.

Admin
Admin
Admin

2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty Geri: 2.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Şub. 26, 2010 2:44 pm

"Tokatspor telafi peşinde.."

TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Tokatspor'un teknik direktörü Namık Altunsoy, ''Tokatspor'da hedef, kendi sahasında kaybettiği 2 puanı Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçında telafi etmek'' dedi.

Altunsoy yaptığı açıklamada, kupa defterini kapatarak, lige döndüklerini belirtti.

Yükselme grubuna Şanlıurfaspor maçındaki 1-1 beraberlikle başladıklarını ifade eden Altunsoy, ''Tokatspor'da hedef, kendi sahasında kaybettiği iki puanı Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçında telafi etmek'' diye konuştu.

Akhisar temsilcisinin ligin ilk iki haftasında aldığı sonuçlarla gücünü ispatladığını ifade eden Altunsoy, şunları kaydetti:
''İlk defa maç yapacağımız Akhisar'da iyi bir ortam yakalayacağımızı düşünüyorum. Bu maça oyuncularımıza verdiğimiz 3 günlük iznin arkasından hazırlanıyoruz. İzin süresince oyuncularımızın dinlenmiş olduklarını gözlemliyoruz. Bu durumun Akhisar Belediyespor maçında takımı olumlu yönde etkileyeceğini umuyorum. Bu nedenle maçtan alacağımız puanlarla yükselme grubundaki iddialı konumumuzu pekiştirmek istiyoruz. Takımda kırmızı kart cezalısı Abdullah'ın dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Oyuncularımın antrenman performansları beni umutlandırıyor.''

Altunsoy, Tokatspor kafilesinin havayolu şirketlerinde yer bulunamaması nedeniyle karayolu ile Akhisar'a gidip, maçı oynadıktan sonra aynı şekilde Tokat'a döneceklerini kaydetti.

Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin Cuma Şub. 26, 2010 2:45 pm

"Tokatspor yemekte buluştu.."

Tokat Valisi Şerif Yılmaz, TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Tokatspor'a başarılar dileyerek, ''Bu birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Bank Asya 1. Lig'e çıkarız'' dedi.

Tokat Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, Vali Şerif Yılmaz, kentteki bir otelde Tokatspor Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen akşam yemeğine katıldı. Vali Yılmaz, yemekte yaptığı konuşmada, Ziraat Türkiye Kupası'nda gösterdikleri performanstan dolayı Tokatsporlu futbolculara teşekkür ettiğini belirterek, ''Bu birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Bank Asya 1. Lig'e çıkarız'' dedi.

Amaçlarının sporla beraber Tokat'ın da Türkiye'de ve dünyada tanıtılması olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Buna büyük katkınız oldu. Yönetimden futbolcusuna kadar herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Bank Asya 1. Lig'e kalarak Tokat'a ikinci bir güzellik yaşatırsınız. Sizler de mutlu olursunuz, bizler de mutlu oluruz. Bu güzellikler paylaştıkça artacaktır. İnşallah Bank Asya 1. Lig'e çıktığımız zaman böyle güzel bir gece daha yaşatırız'' diye konuştu.

Yemeğe, Belediye Başkanı Adnan Çiçek, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Şenol Yeloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, Tokatspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Arat, Tokatspor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular katıldı.
Admin
Admin
Admin

- Similar topics