TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty 2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Perş. Eyl. 03, 2009 12:06 am

"SIRA TÜRKİYE KUPASI'NDA"

Yarın saat 15.30' da, G.O.P'da, yine rakibimiz Çankırı Belediyespor

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Cankiritok

Pazar günü 2-0 mağlup ettiğimiz Çankırı Belediyespor'la, Çarşamba günü (Yarın) bu seferde Türkiye Kupası için karşı karşıya geliyoruz. Saat 15.30'da başlayacak karşılaşmaya tüm Tokatlı hemşehrilerimizi destek için maça bekliyoruz.

HAYDİ TOKATSPORUM, SIRADA TÜRKİYE KUPASI VAR

Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Perş. Eyl. 03, 2009 12:07 am

"TOKATSPOR 4-1 ÇANKIRI BLD."

Tokatsporumuz Türkiye Kupası'nda 4-1'lik galibiyet elde etti

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Kupaturkiye

TOKATSPOR
2'dk. Arif
33'dk. Arif
35'dk. Arif
73'dk. Ogün

ÇANKIRI BLD
60'dk. .........

Admin
Admin
Admin

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Perş. Eyl. 03, 2009 12:08 am

"ŞAMİL YUVAYA GERİ DÖNDÜ"

Şamil; "Geçen seneden yarım kalan işi gerçekleştirmek için buraya geldim."

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Samil_unal

Basın Sözcümüz Kaya Çakırtaş:
"Şamil sezon bitiminde Sivasspor'un oyuncusu olduğu için bizden ayrıldı. Sivasspor ile Kocaelispor anlaştı. Şamil, Kocaelispor ile sözleşme imzaladı. Şamil, Kocaelispor'dan ayrılmak isteyince biz kendisiyle görüştük ve anlaştık. Şamil, tekrar aramıza geldi. Kendisine hayırlı olmasını diliyorum. Yapacağı hizmetlerde başarılı olmasını istiyorum."

Şamil
"Geçen sene yarım kalan işi gerçekleştirmek için buraya geldim. Tokatspor'u inşallah Bank Asya 1. Lig'e çıkarırız"

Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin C.tesi Eyl. 05, 2009 5:50 pm

"KULÜP BAŞKANIMIZ'DAN"

"Takımımızı daha iyi yerlerde görmek istiyorsak bunun ucu ekonomiden geçiyor"

2.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Msahin

"Takımımızı daha iyi yerlerde görmek istiyorsak bunun ucu ekonomiden geçiyor. Taraftarımıza veya Tokatspor’u seven insanlara bize 2 veya 4 futbolcunun ekonomisini finanse edin demedik. Böyle bir hakkımızda yok ama lütfen maç biletleri ile ilgili dedikodular bırakılsın. Yönetim bir karar almıştır ve sonuna kadar da arkasında duracaktır. Bu konuda kesinlikle kimse taviz beklemesin, Tokatspor’a maçlarına gelerek destek versinler. Tokatspor’un ekonomisine destekte bulunsunlar. Biz bu maçları en az 5-6 bin kişi ile izlemek istiyoruz. Tadı, tuzu, güzelliği burada. Güzel bir ekip kurduk ve hepsine güveniyoruz. Teknik ekibimiz elinden geleni yapıyor, onlara güvenimiz tam. Tokatspor’u layık olduğu yere getirmek için mücadele ediyoruz. İnşallah sonuç iyi olur.

Kupa maçında hiçbir zaman rehavete düşmenin sonuç iyi demenin anlamı yok. İyilik de, güzellik de 90 dakikanın sonunda ortaya çıkıyor. Çorum deplasmanından da iyi bir sonuçla döneceğimizi tahmin ediyorum. Takımımız hazır, çok fazla uyum sorunu olmadığını düşünüyorum.

Takımın 4 maç galip gelirse ekstra 1500 lira prim var. 10 puan alırsa 1000 lira, 9 puan alırsa 500 lira ekstra prim var.

"Biz sonuçta aynı ülkenin takımı ve komşuyuz. Çorum’da galyana getirmek, farklı tezahüratlar yapan taraftarlar olacaktır. Bu tür eylemlere kulak asmadan Tokat’a ve Tokatspor’a yakışır bir şekilde takımlarına sahip çıkarlarsa iyi sonuçlar doğacaktır. İnşallah Tokatspor taraftarı da kötü tezahüratta bulunan Çorum taraftarına karşı daha olumlu yaklaşırlar. Çorumspor taraftarıda inşallah kendisine yakışır bir tezahürat yaparlar. Sporun güzelliğini en iyi şekilde yaşamak istiyorsak herkes üzerine düşeni en iyi şekilde yapacak"

Admin
Admin
Admin

- Similar topics