TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty 4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:10 am

"Kazandığımız için mutluyum"

Tokatspor teknik direktörü Namık Altunsoy 3-1'lik Trabzon Karadenizspor galibiyeti ile ilgili açıklamalarda bulundu.

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Namikaltunsoy_tokatspor_yandan

Takımının ilk yarıda sergilemiş olduğu futboldan oldukça memnun olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, taraftar desteğinin beklentilerinden az olduğu için üzgün olduğunu söyledi.

Karadenizspor'un grubun iddialı bir takımlarından olduğunu söyleyen Altunsoy açıklamasına şu şekilde devam etti:
"3-1’lik galibiyet net ve güzel bir sonuçtur. Karadenizspor bu ligin iddialı takımlarından birisi. Şartları iyi olan takımlarından birisi. Kaldı ki rakibimiz uzun süre bir arada oynayan ekip. Bu istikrar adına önemli bir şey. Bütün bunlara rağmen çok net pozisyonlarımız var. Atamadıklarımız var, rakibin kaçırdıkları var. Ben maçtan önce oyuncularıma dedim ki, bir tarafta gençlik ve dinamizm var, bir tarafta da futbolunu olgunlaştırmış, tecrübeli bir takım var. Bakalım kim kazanacak demiştim. Tecrübe kazandı, olgunluk kazandı. Pozisyon bilgisi çok fazla olan kazandı. Kazandığımız için mutluyum, camiamıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Emrah ALTUN / TOKAT
Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty Geri: 4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:12 am

Özen: "Hatalarımızı gördük!"

TFF 2. Lig 3. Grup'ta deplasmanda Tokatspor'a 3-1 yenilen Trabzon Karadenizspor'da, teknik direktör Ahmet Özen, bu maçtan gerekli dersleri çıkardıklarını söyledi..

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Trabzonkaradenizspor_logo

Özen yaptığı açıklamada, Tokatspor'un grubun iyi takımlarından biri olduğunu belirterek, ''Maça iyi başlayamadık, hücum ve savunma organizasyonlarında hatalar yaptık. Art arda iki golü kalemizde gördük. Devrenin sonlarına doğru da bulduğumuz golle farkı 1'e indirdik'' dedi.

İkinci yarıya ise daha istekli ve arzulu başladıklarını kaydeden Özen, şunları söyledi:
''Özellikle ilk 15 dakikalık bölümde kendimize yakışır bir futbol sergiledik. Bu dakikalarda gol pozisyonlarına girdik ama sayıya çeviremedik. Hücuma çıkarken kaptırdığımız top ile kalemizde 3. golü gördük. Diğer maçlara göre direncimizin daha düşük olması bizleri üzdü. Biz bu grupta çok daha iyi şeyler yapacağız. Hatalarımızı gördük. Gerekli dersleri aldık ve bu hataları tekrarlamayacağız.''

Admin
Admin
Admin

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Empty Geri: 4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:14 am

Tokatspor'dan Vali ziyareti!

Tokatspor Başkanı Murat Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Tokat'a yeni atanan Vali Şerif Yılmaz'ı makamında ziyaret ederken, kapalı gerçekleşen ziyarette, Şahin, 60 numaralı Tokatspor formasını, Vali Şerif Yılmaz'a hediye ettikleri öğrenildi.

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Tokatspor_logo

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette, kulüp başkanı Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin yanlarında getirdikleri, üzerinde Şerif Yılmaz yazılı, 60 numaralı Tokatspor formasını, Vali Şerif Yılmaz'a hediye ettikleri öğrenildi.

Ziyaretten dolayı Şahin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Yılmaz'ın, TFF 2. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Tokatspor'a başarılar dilediği belirtildi.

Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:15 am

Tokatspor sabırsız!

TFF 2. Lig 3. Grup takımlarından Tokatspor'un teknik direktörü Namık Altunsoy, çarşamba ve cumartesi oynayacakları maçları kazanıp, liderliğe yükselmek istedikleri söyledi ve Türkiye Kupası kura çekimini yorumladı..

4.HAFTA BASINDAN YANSIYANLAR HABERLER Namikaltunsoy_tokatspor

Altunsoy, yaptığı açıklamada, haftayı galibiyetle kapattıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Yarın ligde Pursaklarspor karşısında zor bir maça çıkacaklarını ifade eden Altunsoy, ''İstikrar için yarınki maçı da kazanarak galibiyet serisi yakalamak istiyoruz'' diye konuştu.

Maça Ankara'daki taraftarlarını davet eden Altunsoy, şöyle devam etti: ''İkinci deplasman maçından galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bir haftada 3 maç yapacağız. Ona göre kadromuzu kuruyoruz. Cumartesi günü Bugsaşspor maçı var. Hedefimiz iki maçtan 6 puan almak. Biran önce liderliğe yükselmek istiyoruz.'' Türkiye Kupası 2. Kademe maçında da Kocaelispor ile eşleştiklerini anımsatan Altunsoy, şunları kaydetti:
''Kocaelispor, Bank Asya 1. Lig'in sıkıntılı takımı olmasına rağmen genç oyunculardan kurulu bir ekip. Kocaelispor'un gücünü biliyoruz. Maçı evimizde oynayacağımız için avantaj olarak görüyorum. Kocaelispor'u eleyerek bir üst tura çıkmak istiyoruz.''

Admin
Admin
Admin

- Similar topics