TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty 5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:36 am

"KADİM DOST'DAN ALTYAPIYA DESTEK"

(Tokat Gazetesi) Bir dönem Tokatspor'da yöneticilik de yapan Tokat'ın önde gelen işadamlarından Kadim Durmaz, Tokatspor Altyapısı'na destekte bulundu

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR IMG_0012_800x600

Bu sezon Akademi Ligi’nde de mücadele edecek olan Tokatspor’da ligde mücadele edecek takımı oluşturmak adına il dışından da transferler yapılmış, güçlü bir kadro kurulmuştu. Yapılan transferlerin de as kadrodaki futbolcular ile Tesislerde kalması söz konusu olunca, yönetim kurulu kolları sıvayarak, tesislerde kalacak futbolcular için gerekli girişimlere başladı. Altyapı Sorumlusu Gürsel Muratdağı’nın girişimleri ile ranza konusunun halledilmesinin ardından, yatak sorununu halletmek üzere Tokatspor’un eski yönetim kurulu üyelerinden, Tokat’ın önde gelen iş adamlarından Kadim Durmaz’a gidilerek, destek talebinde bulunuldu.

Tokatspor Genel Sekreteri Halis Sağlam ve Muhasip İsmail Savaş, dün Kadim Durmaz’ı iş yerinde ziyaret ederek, konunun içeriği hakkında bilgi verdiler. Her fırsatta Tokatspor’a elinden gelen desteği veren Kadim Durmaz da, biraz kırgın olsa da, Tokat ve Tokatspor sevdasının her şeyden önce geldiğini belirterek, gereken malzemelerin teminini sağlayacağını ifade etti.

KOMBİNE HEDİYE EDİLDİ

Tokatspor Kulübüne bu zamana kadar yapmış olduğu desteklerin ufak bir karşılığı olarak 2009-2010 sezonu Kombine Kartı ile kulüp rozeti ve flamasının hediye edildiği destek ziyaretinde kısa bir açıklama yapan Tokatspor Kulübü Genel Sekreteri Halis Sağlam şunları söyledi:

“Kalbini ve gönlünü Tokat siyasetinden ve sportif faaliyetlerinden esirgemeyen değerli Büyüğümüz sayın kadim durmaz ağabeyimizin Tokatspor kulübüne ve gençlik spor il müdürlüğü çalışmalarına bugüne kadar gerek yönetici olarak ve gerekse maddi ve manevi yapmış oldukları yardım ve destekleri her türlü takdirin üzerindedir.

Ahde vefa vardır. Marifet iltifata tabidir. Sözlerini kuvveden fiile geçirmek adına Tokatspor kulübü olarak kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerini yapacağımız maçlarımızda, çalışmalarımızda yanımızda görmek dileğiyle sezonluk Tokatspor kombine maç bilet kartını, tokatspor flamasını ve Tokatspor Rozetini takdim ediyoruz.

Bu vesile ile de kendilerine Tokatspor kulübümüzün bir dileğini arz ediyoruz. Bu dileğimize değerli kadim dostumuzun’’yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’’ diyeceğinden hiç şüphemiz yoktur.

Amacımız bizim çocuklarımız olan genç, yetenekli alt yapı sporcularını üst profesyonel yapımıza taşımak, onların zeki çevik ve ahlaklı yetişmelerine fırsat, zemin hazırlamaktır.

Sözün özü; kurum ve kulüp olma yolunda büyük başarı yakalayan profesyonel futbolcularımıza sunulan imkânlar alt yapı sporcularımızdan esirgenmemiş sadece onların istifadesine Devlet-TFF başkanlığı ve millet işbirliği içerisinde sosyal tesis inşa edilerek kullanımlarına sunulmak üzeredir. Tek eksiğimiz sosyal tesisimiz yatakhanesinde kullanılmak üzere 14 adet tek kişilik yatak, yastık ve nevresimdir bu demirbaş eksikliğimizin sayın kadim durmaz ve mensubu olduğu şirketlerinden, sportif yarışmalardaki başarılarımızın ödülü ve ramazan ayının yardım-destek bereketi olarak bekliyoruz.”

GELENEK BOZULDU

Kulüp tarafından kendisine sunulan destek çağrısına kayıtsız kalmayan ancak yaklaşık 8-9 sezondur yönetimde bulunanların Tokatspor’un bir geleneğini bozmasından dolayı da kulübe kırgın olduğunu beyan eden Kadim Durmaz, yapmış olduğu açıklamasında “Bu bir nöbet işi. Dışarıdan gözlemlediğim kadarı ile de bu işi gerçekten çok güzel yapıyorsunuz. Bizde bu görevlerde bulunduk. Sonrasında bir süre ilişkimiz devam etti ama son zamanlarda insan biraz da alıngan da oluyor. Örneğin; bizlerin de yönetimde olduğu zamanlarda, sezon açılışında 500 civarı davetiye bastırılır, kurulduğu günden bu tarafa, yönetici olmuş bütün insanların listesi çıkartılır, kendilerine gönderilirdi. Çünkü o insanlar bir defa da olsa, nezaketen onure edilmeyi bekler. Bu gelenek aşağı yukarı 8-9 yıldır bozuldu. Bundan dolayı da kırgınız ama yine de Tokatspor’u seviyoruz, çalışmalarınızı da takdir ile izliyoruz. Önerinizi de alıyorum. Bu konuda da bir Tokat ve Tokatspor sevdalısı olarak gerekeni yapacağımı belirtmek istiyorum” diyerek, Tokatspor’a olan sevdasını bir kez daha göstermiş oldu.

En son Admin tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 10:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:38 am

"SABİT GELİRLERDE SEVİNDİRİCİ GELİŞME!"

(Tokat Gazetesi) GOP Bulvarı ve Hastane Otoparkı için düğmeye basıldı

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR IMG_0027_800x600

Kurulduğu günden bugüne geçen 40 yıllık süreçte hiçbir sabit geliri bulunmayan ve yöneticilerin özverileri ile bugünlere gelen Tokatspor, 41. yılında bir ilki daha yaşamak üzere. Dün Tokat Valiliğine atanan Şerif Yılmaz’a yapılan hayırlı olsun ziyaretinin ardından Tokatspor Kulübü As Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Çevirgen, basın mensuplarına sevindirici açıklamalarda bulundu.

DÜĞMEYE BASILDI
Tokatspor Kulübünün kurulduğu günden beri yaşadığı sabit gelir konusundaki sıkıntının çözülmesi için girişimlerin başladığı haberini veren As Başkan Çevirgen’in açıklaması şu şekilde oldu:

AYALAN SÖZ VERDİ

“20 gün önce Ankara ziyaretimizde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Tokat Milletvekilimiz Sayın Dr. Şükrü Ayalan’a Tokatspor’un zor durumda olduğunu, kulübe sabit gelir konusunda yardımcı olmasını talep etmiştik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Çok yakın ilgilendi. Yeni valimizin atanmasından sonra Gazi Osman Paşa Bulvarının sağ ve soluna yapılan araç parkları ile ilgili gereken kolaylığı yapacağını, sayın valimiz ile birlikte görüşeceği sözünü verdi.

Ayrıca yeni yapılan hastanenin otoparkı ile ilgili çok katlı otopark ve şuan mevcut kullanılacak olan otopark ile ilgili de Tokatspor yönetimine söz verdi. Kendisine Tokatspor Kulübü olarak sevgi ve saygılarımızı iletiyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Yakın bir zamanda ilimize gelmesi düşünülen Ak Parti Genel Başkanı ve Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan’ın, Tokat’ın yeni valisi Şerif Yılmaz’a yapacağı hayırlı olsun ziyaretinde konunun görüşülerek, gerekli adımların bir an önce atılması bekleniyor.

En son Admin tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 10:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Cuma Eyl. 18, 2009 10:40 am

"PURSAKLARSPOR 0-2 TOKATSPOR"

Goller: Dk. 21 ve 35 Yaşar (Tokatspor)

5.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Pursak_tokat

PURSAKLARSPOR 0-2 TOKATSPOR

Stat: Bağlum Belediye

Hakemler: Özgür Bayır, Gürcan Çalışkan, Mehmet Vargün

Pursaklarspor: Fatih, İhsan, Tolga, Mehmet, Volkan, Ahmet, Yasin Pak (Dk. 63 Hüseyin), Melih (Dk. 46 Mustafa), Faruk, Yasin Yeter, Murat (Dk. 46 İsmail)

Tokatspor: Engin, Taner, Gökalp, Fatih, Abdullah, Ersan, Arif (Dk. 46 Mert), Kerem, Yaşar (Dk. Yasin Yener ), Adem, Aşkın (Dk. 85 Şahin)

Goller: Dk. 21 ve 35 Yaşar (Tokatspor)

Sarı kart: Ersan (Tokatspor)

Admin
Admin
Admin

- Similar topics