TOKAT SPOR FANLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty 16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Paz Mayıs 03, 2009 1:11 pm

"TOKATSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ NAMIK ALTUNSOY"

"Tokatspor halâ hedefinde"

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Altunsoy

Pazar günü deplasmanda Bucaspor ile karşılaşan Tokatspor BANK ASYA yolunda bir engeli daha geride bıraktı. İlk yenilgisini Tokatspor’ dan alan Bucaspor’ a karşı verdiği mücadele sonunda 2-1 mağlup olan Tokatspor’ da geride kalan 3 maçın hazırlığı başladı.

Tokatspor Doç.Dr.Adnan ÇİÇEK tesislerinde idmanlarına başlayan Tokatspor’ da, deplasmanda hafta sonu oynanacak olan Bld. Vanspor maçı hazırlıkları başladı. Oynanan ve verilen mücadele sonunda talihsizce kaybedilen Bucaspor maçının değerlendirmesini yapan Tokatspor teknik direktörü Namık ALTUNSOY, bu maçda istedikleri performansı sahada sergilediklerini ama kazanamadıklarını söyledi. Amaçlarına ulaşmak için hala umutlarının olduğunu söyleyen ALTUNSOY, Bucaspor maçının geride kaldığını, istemedikleri olaylar yaşandığını ve artık Pazar günü oynayacakları Vanspor maçına odaklandıklarını dile getirdi.

Tokatspor’ u üst seviyelere getirmek için üzerlerine düşen görevi layıkıyla yaptıklarını söyleyen ALTUNSOY: Tokatspor, Bucaspor maçına galibiyet için gitti. Yani oradan alacağımız 3 puanla, burada kaybettiğimiz 2 puanı telafi etmek, hem de ileriye doğru bir umut yakalamaktı. Yaptığımız hesapları tamamen galibiyet üzerine kurduk. Bu manada rakibin uzun boylu defans oyuncularının aralarına adam sokarak gol aradık. Tabii santrafor oynayan arkadaşımız Bülent' in bizim için olmaması ve Şamil' in yokluğu bizi çok etkiledi. Ama ilk yarıda istediğini yapan, rakibe fırsat vermeyen ve daha çok gol pozisyonuna giren bir Tokatspor vardı. İlk golü bulduk ve bunun devamında da 2-0' a yaklaşacak gol pozisyonlarını sonuçlandıramadık. İkinci yarıda seyircinin inanılmaz desteği içerisinde çok hızlı başladılar. Özellikle rakip takımın yapmış olduğu oyuncu değişikliği, eski oyuncumuz Taner' in oyuna girmesi seyirciye acayip hareketlilik getirdi. Ve nihayetinde 2 tane gol yedik ve mağlup duruma düştük. Tokatspor artık skoru kabullenmeyen, skora baş kaldıran bir takım niteliğinde. Biraz skoru kabullenemedik, atak yaptık ve bunun sonucunda ve hakemin vermediği bir penaltı neticesinde yenik duruma düştük. Ben hakemin verdiği kararın doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü olay bizim önümüzde gerçekleşti. Biz hareketin penaltı olduğunu gördük. Yani o kararı verseydi rakipde 10 kişi kalacaktı. Maçın bitmesine 12 dakika gibi bir zaman vardı. Ama o kararını bizim lehimize kullanmadı kararını. Ama şu var biz ondan daha yakındık pozisyona. Kulübenin önünde olan bir hareket. Kendisine de maçtan sonra söyledik.
Gol pozisyonunu almış, kaleci ile karşı karşıya kalmış bir oyuncu neden kendisini yere bıraksın. Benim yorumum bu şekilde oldu, ama hakeme göre verdiği karar bu şekildeymiş. Ama saha içerisinde karar verir hakemler, bizimde bu kararlara saygı duymamız gerekiyor. Bu manada Bucaspor' un şampiyonluğu hakettiğini de düşünmüyorum. Ama ambiyanstan etkilenmemek mümkün değil.

Yani maçın kendileri açısında gelişmiş olması, Bucaspor' un şampiyonluğu bizim maçımızda garantilemiş olması, bütün bunlar onlar için avantaj olan durumlardı. Ama yine de oraya kadar gelip, bizi destekleyen Tokatspor taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Onlarda az sayıda dahi olsalar geldiler takımlarını desteklediler. Dediğim gibi orada kendimize yakışmayacak bir futbol oynamadık. Onlarla girdiğimiz pozisyon sayısı aynı. Ama yaptığımız bir kademe hatası bize pahalıya maal oldu, 2-1 mağlup olup geldik. Bu tür maçlarda soncun ne olacağı hiç belli olmaz. Sonuçta Bucaspor tek galibiyet olan bir takım, Tokatspor' da kendisini ispat etmiş bir takım. Bu maç 3 ihtimalli bir maçtı. 3 sonuçtan birisi ile sonuçlandı. Sonucunda bir mağlup olduk. Ama Çorum maçından sonra da aynısını söyledim, bu maçtan sonrada aynısını söylüyorum. Herkes bu iş bitmiş, her şey kapanmış gözü ile bakıyorlar. Umutsuzluk çok iyi değil. Sonuçta futbol bir yarıştır ve rakiplerinle yarışıyorsun. Ama matematiksel olarak şansımız bitene kadar mücadelemizi vereceğiz. İlk iki şansı kaybolduğu zaman ilk 5' i yakalamaya çalışacağız. İlk 5' i yakaladığımız zaman play off' tan çıkmak için mücadele edeceğiz. Yarışın içinde devamlı Tokatspor' un olmasını hedefliyoruz. Bunun içinde çalışmalarımız devam edecektir. Buca' da 6 tane sarı kart gördük çok ciddi bir durum. Buca' da çok istedik maçı kazanmayı, bu istek oyuncuları çok ağresif yapıyor ve bizlerde aldık bundan nasibimizi. Ama bunu da açıklamak istiyorum. Hiçbir şekilde Tokatspor' a zarar verecek şekilde hareket etmedim. Çok nezaketli bir şekilde hakemin verdiği karara itiraz ettim. Ve bizi tribüne gönderdi. Kalan 3 maç içerisinde çok ciddi bir avantaj kaybettiğimizin hepimiz farkındayız. Bu hafta sonu oynanacak maçlar hepimiz için çok önemli. Yani Tarsus İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu maçından gelecek bir beraberlik ve bizimde Vanspor' dan alacağımız bir galibiyet bizim için çok büyük bir avantaj olacak. Bu olmazsa dediğim gibi ilk 5' in içerisinde olmak için mücadele edeceğiz. Futbolda geniş düşünmeliyiz. Maç skorunda her şey olabilir. Bizim bunların hepsini en iyi şekilde hesap etmemiz gerekiyor. Hafta sonundaki Vanspor maçımıza da en iyi şekilde hazırlanıp 3 puanla dönmenin hesaplarını yapacağız. Vanspor' un puanı da bizimle eşitlenmiş durumda. O yüzden çok önemli bir maç. Yani tekrar tekrar söylemek istediğim şey şu. Futbolda ümitsizliğe yer yok. Yaptığınız hesapların içinde hedefine ulaşmak varsa, asla umutsuzluğa yer olmayacaktır. Umutlarımızı kaybedersek o zaman her şeyimizi kaybederiz. Tokatspor' un İzmir' de çok iyi kendini ifade etti. Çok iyi mücadele etti. Ve aldığımız tepkilerin hepsi olumlu idi. Dediğim gibi Tokatspor buraya her şeyi ile hak ederek geldi. Ve sezon başından itibaren Tokatspor' un direk gördüğü bir sarı kart yok. Çift sarı karttan aldığımız kartlar var. Ama direk fair-play kurallarına uymayan bir davranıştan dolayı gördüğümüz kırmızı kart yok. Yani bunlar Tokat' da gözle görülmeyen önemli olaylar. Takımımız iyi yoldadır. Bu sene Tokatspor' un başarıları ile herkes övündü. Herkes kendisine pay çıkardı. Başarısızlıklarda başarılarla bir bütündür. Başarılı olduğumuz zaman nasıl herkes kendine pay çıkarıyorsa, başarısız olduğumuz zamanda herkesin kendine düşen payı kabullenmesi ve değerlendirmesi gerekiyor. Hafta sonu kadroda Taner 4 sarı kartlı olduğu için olmayacak. Arif' de Taner' in pozisyonunda. Ama şunu da söylemek gerekir. Taner bizimle tek bir maçımızda olmadı. Onun dışında bütün maçlarımızda saha içerisinden mücadele etmiş bir oyuncu. Bu da bir futbolcu için performans düşürücü bir durum. Hiç değişiklik yok. Hep başarıyı kovalayarak maçlara konsantre olmak zor bir iş. Onun için arkadaşların dinlenmesinin takımın faydasına olacağını düşünüyorum ben. Yani sarı kart sınırında bayağı oyuncumuz var. İleriye dönük baktığımız zaman bunların da yavaş yavaş erimesi gerekiyor”dedi

Admin
Admin
Admin

http://tokatspor.yetkinforum.com

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Paz Mayıs 03, 2009 1:14 pm

"MADALYONUN DİĞER YÜZÜ"

Buca maçını neden kaybettik

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Hoca

Tokatspor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, kaybedilen Buca maçının nedenlerini açıkladı. Haftaya oynanacak Bld. Van maçı ile ilgili düşüncelerini de açıklayan Altunsoy, Buca maçının perde arkasını anlattı.

Uzunburun’daki tesislerde Belediye Vanspor maçının hazırlıklarını sürdüren Tokatspor’da, Teknik Direktör Namık Altunsoy ile bir araya gelerek, geçtiğimiz hafta oynanan ve şanssızlık ve hakem kararları neticesinde kaybedilen Buca maçı ile ilgili ve haftaya oynayacağımız Belediye Vanspor maçı hakkında görüşlerini aldık. Buca maçının öncesinde ve maç esnasında yaşanan ancak basına yansımayan konular hakkında açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Altunsoy, yapmış olduğu açıklamasında şunları dile getirdi:

BUCA MAÇININ NEDEN KAYBETTİK?
“Çorum maçının berabere bitmesinin ardından, Buca maçına mutlak galibiyet parolası ile hazırlanmıştık. Bu maçta Tokatspor’un önemli taşlarından iki tanesi eksikti. Eksikliklerini de hissettik. Onların yerine görev verdiğimiz arkadaşlar da çıkıp ellerinden geldiği kadar o boşluğu doldurmaya çalıştılar. Buca maçı öncesi ile oynandığı süre ile ve sonrası ile ayrı ayrı değerlendirilmeli.

ÖNCESİ
Biz stada maça giderken, özellikle stadyuma 1 buçuk km kala, müthiş bir şekilde taciz edilmeye başladık. Taraftar yürüyüşleri falan, otobüsün önünden geçerken emniyet müdahale etmedi, Bucasporlu taraftarların otobüsümüze ve içerideki futbolculara karşı taciz ve tahrik edici hareketler, camlara vurmalar, işaretler falan, ister istemez maç öncesi bizi çok gergin bir hale soktu. Nihayetinde stada ulaştık, soyunma odasında futbolcularımızı rahatlatacak konuşmaları yaptık. Nereden baksanız, yaklaşık 500-600 kişilik bir taraftar grubumuz vardı. Onları da orada görmek bizleri rahatlattı.

MAÇ ESNASINDA YAŞANANLAR
Bu şartlar altında maça çıktık. Maçın ilk yarısında tam istediğimiz ortamı yakaladık. Çok adamla rakibin üzerine gitmek yerine isabetli paslarla rakibin uzun stoperlerinin arasından çabuk adam kaçırmayı düşündük, yani bu maçta yerden oynamayı uygun gördük. Böyle gelişen bir atağın sonucunda oluşan kornerden de golü bulduk ve 1-0 öne geçtik. İlk yarıda bulduğumuz 2-3 tane daha net pozisyonumuz vardı. Ama bu pozisyonlarda golü bulamadık ve ilk yarıyı 1-0 önde kapadık. Fakat ilk yarıda bizde şu oluştu; ‘ne kadar böyle bir atmosferde olsa, ne kadar böyle baskıda olsa, biz bu maçtan üç puan ile ayrılacağız’ gibi. Oyunu iyi tutturduk diye düşündük ve ufak-tefek uyarılarımızı da yaptıktan sonra ikinci yarıya başladık. Fakat ikinci yarıda maçın başlaması ile birlikte tribünlerin takımlarına müthiş bir desteği oldu. rakip teknik direktörün özellikle bizim eski oyuncumuz Taner’i sahaya sürmesi, oyun içinde kurgulamada bir takım değişiklikler yapması, bir anda oyun üstünlüğünün rakibe geçmesini sağladı. Hiç ummadığımız dakikalarda ummadığımız hatalardan yediğimiz iki tane gol var. atılan ilk gol tribünlerdeki hareketliliği daha da üst seviyeye çıkardı. Arkasından da ikinci golü yedik. Fakat değinmeden geçemeyeceğim; maçın hakemi özellikle ikinci yarıda verdiği kararlarda, bizim aleyhimize olacak şekilde tecelli ettiğini düşünüyorum. Böyle bir ortamda Tokatspor 2-1 geriye düşmesine rağmen, yine de skoru lehine çevirmek için mücadelesini verdi. Özellikle karşılaşmanın 80’li dakikalarında Taner’in bir pozisyonu oldu ki, tam bizim yedek kulübesinin önünde oldu. Ben bu tür konularda hep objektif baktım olaylara, kaldı ki ben bugün kamuoyunu yanıltsam, kendimi nasıl kandırabilirim? Gördüğümü söylemek zorundayım. O pozisyon kesinlikle penaltı idi. Zaten o penaltı verilseydi, rakip de bir kişi eksik kalacaktı. Çünkü direk gole gidiyordu. Fakat hakemin pozisyona çok uzak olduğunu gördüm. Oradan da o pozisyonu tespit etmesi zordu. Ancak Tokatspor’un orada ciddi anlamda haksızlığa maruz kaldığını düşünüyorum. Dolayısı ile de itirazlarda bulundum. Yaptığım itirazların da gayet dozajında ve centilmence olduğunu düşünüyorum. Fakat hakem söylenen sözleri yanlış anlayıp, beni tribüne gönderdi. Çok aşırı konsantre olmuştuk. Maçtan önce de aşırı bir kazanma isteğimiz vardı. Bu da yerine gelmeyince ister istemez takım içinde de agresiflikler oldu ve 6 tane sarı kart ile tamamladık maçı. Bu maç için eksi yönümüz buydu.

Fakat ne olursa olsun Tokatspor bir takım. Bu sezon bir takım şansızlıklar da yaşadı ve yaşıyor. Şanlı günler ve zamanlar da yaşadı. Bu haftaki şanssızlığımız ise Buca maçının böyle bir atmosfere denk gelmesiydi. Buca maçı bir hafta önce veya bu hafta olmuş olsaydı, bu atmosferi yaşamayacaktık. Maçı bir şölen havasına çevirdiler. Merkez hakem komitesi başkanı orada, Buca’nın bütün bürokratları orada, İzmir’in bütün bürokratları orada, öyle bir ambiyanstan ister istemez hakemler de etkileniyor, rakip takım da etkileniyor. İstemediğimiz ve beklemediğimiz bir skor ile döndük.

MAÇIN SONRASI
Maç bittikten sonra da Buca’yı tebrik ettik. Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Nihayetinde bir üst lige çıktılar. Ama çok üzgün olduğumuz bir gerçekti. Oradaki yetkililerin bile bize ifade ettiği şey; hakemin ikinci yarıdaki yönetimini kendilerinin de beğenmediği yönündeydi ve Tokatspor’a kıyım niteliğinde kararlar verdiğini onlar da söylediler. Ama ne olursa olsun giden geri gelmiyor. Maalesef üç puanı orada bırakıp geldik. İki haftada 6 puan çıkarmayı düşünürken, 1 puan çıkarabildik. Ama şunu özellikle söylemek istiyorum; futbolda umutsuzluğa yer yoktur. Matematiksel olarak şansınız ne kadar devam ediyorsa, ligin sonuna kadar kovalayacaksınız. Yükselme grubuna başlarken demiştik; bizim iki hedefimiz var, öncelikli hedefimiz ilk ikiye girip Bank Asya’ya çıkmak, sonraki ise ilk 5 içinde bulunup, play-off maçları sonucu çıkmak. Her ne kadar ilk hedefimizdeki yüzdelik dilimde azalmalar olduysa da, ilk 5’te iddialı konumdayız. Fakat kamuoyunda, halkımızda bir umutsuzluk doğarsa, bir çaresizlik doğarsa, takım bir sahipsizleşme sürecinin içerisine girerse, ikinci hedefimizde de sıkıntılar yaşayabiliriz.

VAN MAÇI’NDA HEDEF
Tokatspor hala Bank Asya’nın en güçlü adaylarından birisi. Kalan üç maçımızı kazanırsak, rakiplerimizin maç kaybetmesini beklemek zorundayız. Bu hafta mesela Mersin İdman Yurdu ile Tarsus İdman Yurdu maçı var. Birçok olasılığa gebe bir maç. Belki bir takım sıkıntılar yaşanacak, federasyon bir takım kararlar alacak, o yüzden de futbolda her türlü ihtimali düşünmek lazım. Yarın olur ki bir şeyler olursa, “ya keşke bizde şöyle davransaydık, bak bu iş böyle oldu,” diye bir düşüncenin içine girmemek için biz her türlü ihtimali değerlendirerek, Belediye Van maçına hazırlanıyoruz. Tokatspor’un Van maçındaki hedefi yine üç puan olacaktır. Yine galibiyeti kovalayacağız. İlk maçı 4-1 kazanmıştık. Belediye Van iyi bir takım ama yenilmeyecek bir takım da değil.

EKSİKLERİMİZ…
Belediye Van maçında 4 sarı karttan cezalı duruma düşen Taner ile Arif forma giyemeyecekler. Bunlara karşın geçen haftayı cezalı geçiren ve cezaları tamamlanan Bülent ile Şamil bu maçta forma giyebilecekler. Van’a gidip iyi bir müsabaka yapıp, üç puanı almak istiyoruz. Belediye Vanspor’da son haftalarda aldığı neticeler ile iyiden iyiye potaya girdi. Zevkli ve güzel bir maç olacak. Dilerim centilmenlik kuralları içerisinde olur. Belediye Vanspor’un da bu maçı çok önemsediğini ve ayrı bir motivasyon ile hazırlandıklarını öğrendik. İyi bir maç olmasını diliyorum. Basınımızı orada yanımızda görmek istiyoruz. Diğer taraftan Tokat çok geniş bir yelpaze ve Türkiye’nin birçok yerinde birçok Tokatlı var. muhakkak orada da bizi destekleyecek hemşerilerimiz olacaktır. Az veya çok hiç önemli değil. Diğer taraftan burada ki hemşerilerimiz, gerek radyo verirse radyodan takip edecek, netten takip edecek ve duaları bizimle olacak. Bu da bize güç verecektir.

Ama şunu ısrarla yenilemek istiyorum; kamuoyumuzdan rica ediyorum, lütfen umutsuzluğa kapılmasınlar. Tokatspor’u umutsuz bir ortama sokarsak, gelinen bu noktada, yaşanan bütün güzellikleri bir anda avuçlarımızın içinden kaçırırız. Bizim takım olarak inancımız tam. Kimse umudunu yitirmesin ve desteklerini devam ettirsinler.”
Admin
Admin
Admin

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Empty Geri: 16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR

Mesaj  Admin Paz Mayıs 03, 2009 1:16 pm

"TEKNİK DİREKTÖR'ÜMÜZDEN"

"Belediye Vanspor maçını mutlaka kazanmak istiyoruz"

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Namikaltunsoy33

"Bucaspor mağlubiyetiyle ligde dördüncü sıraya geriledik, bu durum işimizi zora soktu

Bu mağlubiyetle azalan ilk 2 şansımızı artırmak için Belediye Vanspor maçını mutlaka kazanmak istiyoruz. Deplasmanda oynayacağımız bu maçın çok zorlu geçeceğinin bilincindeyiz.

Belediye Vanspor geçen hafta oynadığı Çorumspor maçını kazandı. Onlar da iddialı duruma geldiler. O yüzden her iki takım için önemli bir maç. Takımımda Taner ve Arif kart cezalısı. Bülent ve kaleci Uğur'un da sakatlıkları var. Eksiklerimize rağmen bu zorlu maçı kazanmak istiyoruz."
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin Paz Mayıs 03, 2009 1:22 pm

TOKATSPOR BLD. VAN'A HAZIR

Hafta sonunda deplasmanda Bld. Vanspor ile çok önemli bir maça çıkacak olan Tokatspor, Tokat'taki bütün hazırlıklarını tamamladı.

16.HAFTA TOKATSPOR RESMİ WEB SİTESİNDEN BASINA YANSIYANLAR Ant_kon

Tokatspor Yükselme Grubu’nun 16. haftasında oynayacağı Belediye Vanspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Karayolu ile gidilecek olması ve ayrıca Pancar seçiminin Perşembe günü stadyumda yapılması dolayısı ile olağan hale gelen Perşembe günkü çift kale maçını Çarşamba günü yapan Tokatspor, Perşembe günkü idmanını Uzunburun’daki tesislerde yaptı.

Uzunburun’da yapılan son antrenmanda idman öncesi futbolcular ile özel bir görüşme yapan Tokatspor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, futbolcularına maçın öneminden bahsederken, özellikle basit hatalardan uzak durmaları gerektiğini belirtti. Futbolcular ile yapılan uzun görüşmenin ardından yapılan ısınma hareketlerinin devamında takımı gruplara ayıran Altunsoy, dar alanda pas çalışması yaptırdı. Daha sonra futbolcularına sağlı-sollu ortalar ile şut çalışması yaptıran Namık hoca, cezalı Taner ile Arif haricinde takımın tam olduğunu, futbolcuların da maça inançlarının tam olduğunu ifade etti. Belediye Van maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini ifade eden Altunsoy, teknik heyet ve futbolcular olarak bu işe inandıklarını, taraftarların ve kamuoyunun da inanmalarını istediklerini iletti. Bu kadar yaklaşmışken, bir-iki maçın sonucuna bakarak, havlu atmanın yanlış olduğunu ifade eden Altunsoy, daha bitime üç hafta kaldığını, her şeyin değişebileceğinin altını çizdi. Özellikle kalan üç haftada takımın daha çok sahiplenilmeye ihtiyacı olduğunu vurgulayan Namık hoca, “kalan üç maç sonunda ilk ikiye kalıp çıkabiliriz de, kötü sonuçlar alıp ilk 5’e dahi giremeyebilir de. Bunda da en büyük faktör kamuoyunun desteği olacak. Eğer ki bize gereken desteği verirlerse ve onlar da buna inanırlarsa, Bank Asya Tokatspor için çok uzak değil. Yok, eğer daha şimdiden desteklerini çekerlerse, ilk beş’e dahi kalamayıp, play-off yoluyla dahi çıkma şansını yitirebiliriz. Bizim inancımız tam. Tokatspor öyle ya da böyle Bank Asya’ya çıkacaktır. Tokatspor bunu başaracak güce ve kaliteye sahiptir” diyerek, kamuoyunu desteğe çağırdı.

Önce deplasmanda Belediye Vanspor’u yenip daha sonra rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyeceklerini açıklayan Altunsoy, Belediye Vanspor’un son haftalardaki çıkışına dikkat çekerek, maçın oldukça zorlu geçeceğini belirtti.

Bu sabah karayolu ile Van’a hareket edecek olan Tokatspor kafilesi, gece Van’da kalınacak otel’de olacak. Yarın da ter idmanı yapacak olan Tokatspor, maç saatini beklemeye başlayacak.
Admin
Admin
Admin

- Similar topics